FRL1210JR068TS
MFR.Part #
FRL1210JR068TS
JLCPCB Part #
C5204048
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS