FRL1210FR750TS
MFR.Part #
FRL1210FR750TS
JLCPCB Part #
C2934322
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS