FRL1210FR400TS
MFR.Part #
FRL1210FR400TS
JLCPCB Part #
C5713398
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 400mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS