FRL1206JR390TS
MFR.Part #
FRL1206JR390TS
JLCPCB Part #
C2907397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390mΩ 500V Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS