FRL1206JR240TS
MFR.Part #
FRL1206JR240TS
JLCPCB Part #
C2934301
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS