FRL1206JR060TS
MFR.Part #
FRL1206JR060TS
JLCPCB Part #
C5713395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 60mΩ Thick Film Resistor ±1200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS