FRL1206FR240TS
MFR.Part #
FRL1206FR240TS
JLCPCB Part #
C2934291
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS