FRL1206FR062TS
MFR.Part #
FRL1206FR062TS
JLCPCB Part #
C5713393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS