FRL0805JR400TS
MFR.Part #
FRL0805JR400TS
JLCPCB Part #
C3000778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300V 400mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS