FRL0805JR330TS
MFR.Part #
FRL0805JR330TS
JLCPCB Part #
C2930325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300V 330mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS