FRL0603JR270TS
MFR.Part #
FRL0603JR270TS
JLCPCB Part #
C7467446
Description
100mW 270mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS