FRL0603FR250TS
MFR.Part #
FRL0603FR250TS
JLCPCB Part #
C7467479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 250mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS