FRL0603FR200TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL0603FR200TS
JLCPCB Part #
C3013346
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS