FRL0402JR300TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL0402JR300TS
JLCPCB Part #
C5126014
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 300mΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS