FRH0603B4221TS
MFR.Part #
FRH0603B4221TS
JLCPCB Part #
C49196690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS