FRH0603B1503TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRH0603B1503TS
JLCPCB Part #
C5713384
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS