FRG2010J226TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRG2010J226TS
JLCPCB Part #
C5154007
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 22MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS