FRG1206J276 TS
MFR.Part #
FRG1206J276 TS
JLCPCB Part #
C5126112
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS