FRG0603J126 TS
MFR.Part #
FRG0603J126 TS
JLCPCB Part #
C3013335
Description
100mW 12MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS