FRD1206J220 TS
MFR.Part #
FRD1206J220 TS
JLCPCB Part #
C2934211
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS