FRD1206J200 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRD1206J200 TS
JLCPCB Part #
C2934206
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS