FRC2512J913TS
MFR.Part #
FRC2512J913TS
JLCPCB Part #
C3000714
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS