FRC2512J824 TS
MFR.Part #
FRC2512J824 TS
JLCPCB Part #
C2934132
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS