FRC2512J562TS
MFR.Part #
FRC2512J562TS
JLCPCB Part #
C3000639
Description
1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS