FRC2512J395 TS
MFR.Part #
FRC2512J395 TS
JLCPCB Part #
C19267408
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS