FRC2512J1R8TS
MFR.Part #
FRC2512J1R8TS
JLCPCB Part #
C2930458
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS