FRC2512J103 TS
MFR.Part #
FRC2512J103 TS
JLCPCB Part #
C2974112
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS