FRC2512F4303TS
MFR.Part #
FRC2512F4303TS
JLCPCB Part #
C2999531
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS