FRC2010J513 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010J513 TS
JLCPCB Part #
C2934033
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS