FRC2010J222 TS
MFR.Part #
FRC2010J222 TS
JLCPCB Part #
C2934011
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS