FRC2010F62R0TS
MFR.Part #
FRC2010F62R0TS
JLCPCB Part #
C2933990
Description
-55℃~+155℃ 200V 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS