FRC2010F2R00TS
MFR.Part #
FRC2010F2R00TS
JLCPCB Part #
C2960923
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS