FRC2010F1R50TS
MFR.Part #
FRC2010F1R50TS
JLCPCB Part #
C5146253
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS