FRC1812F1R20TS
MFR.Part #
FRC1812F1R20TS
JLCPCB Part #
C2974072
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS