FRC1210J6R8 TS
MFR.Part #
FRC1210J6R8 TS
JLCPCB Part #
C2933873
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS