FRC1210J623 TS
MFR.Part #
FRC1210J623 TS
JLCPCB Part #
C3013288
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS