FRC1210J560TS
MFR.Part #
FRC1210J560TS
JLCPCB Part #
C2930446
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS