FRC1210J470 TS
MFR.Part #
FRC1210J470 TS
JLCPCB Part #
C2907552
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS