FRC1210J432TS
MFR.Part #
FRC1210J432TS
JLCPCB Part #
C3000632
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS