FRC1210J274 TS
MFR.Part #
FRC1210J274 TS
JLCPCB Part #
C2974070
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS