FRC1210J272 TS
MFR.Part #
FRC1210J272 TS
JLCPCB Part #
C2974069
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS