FRC1210F6201TS
MFR.Part #
FRC1210F6201TS
JLCPCB Part #
C2933824
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS