FRC1210F5601TS
MFR.Part #
FRC1210F5601TS
JLCPCB Part #
C3000658
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS