FRC1210F5600TS
MFR.Part #
FRC1210F5600TS
JLCPCB Part #
C3000758
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS