FRC1210F1R20TS
MFR.Part #
FRC1210F1R20TS
JLCPCB Part #
C2933809
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS