FRC1206J911TS
MFR.Part #
FRC1206J911TS
JLCPCB Part #
C5154011
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS