FRC1206J750 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206J750 TS
JLCPCB Part #
C2907535
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS