FRC1206F45R3TS
MFR.Part #
FRC1206F45R3TS
JLCPCB Part #
C3013257
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS