FRC1206F1372TS
MFR.Part #
FRC1206F1372TS
JLCPCB Part #
C2933595
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS