FRC0805J9R1TS
MFR.Part #
FRC0805J9R1TS
JLCPCB Part #
C2930319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS